Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ke každé objednávce dárek zdarma!!!!

pro více info proklikni ikonu dárku.

 

NÁŠ DOPRAVCE:
Kontakty » O nás
O nás

 

Od roku 2015 vstupujeme na trh se širokou nabídkou sortimentu mobilních telefonů, tabletů (distribuce ČR a EU) a příslušenství různých typů a značek za velmi lákavé ceny. Nabízíme kurýrní služby výhradně České pošty. Při uzavření objednávky v celkové nominální hodnotě převyšující částku 9999,- Kč je tento druh dopravy vždy zdarma. Zahraniční dopravu v současné době nerealizujeme.

V rámci úzké spolupráce s externími smluvními partnery a dodavateli zajišťujeme záruční servis všech prodaných výrobků. Zároveň jsme schopni zprostředkovat i pozáruční (placené) opravy námi nabízených mobilních telefonů, příp. tabletů, ale také přístrojů, které nebyly zakoupeny v našem e-shopu a náklady spojené s jejich opravou budou v dané chvíli stále rentabilní vůči momentální ceně.

Zaujala Vás nabídka konkrétního výrobku, ale momentálně nedisponujete dostatečnými finančními prostředky k jeho nákupu? V tomto případě můžete využít platby formou splátkového prodeje. Pro více informací ohledně tohoto druhu nákupu proklikni tlačítko ESSOX SPLÁTKY níže

Využití platby splátkového prodeje lze realizovat pouze v případě, že celková cena za objednané zboží dosáhne min. výše 3.000,- Kč, při nižší hodnotě není tato ikona platby systémem zobrazena.

Hlavním bodem naší celkové vize je v rámci využití profesionálních přístupů k prodeji a kvalitě poskytovaných výrobků a služeb získání co největšího počtu spokojených zákazníků. Rovněž si uvědomujeme, že samotným prodejem náš vztah se zákazníkem zdaleka nekončí, proto se snažíme o co nejvstřícnější a nejefektivnější postupy při řešení konkrétních problémů či vzniklých situací.

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na Váš nákup.

 

Jsme plátci DPH!!