Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Ke každé objednávce dárek zdarma!!!!

pro více info proklikni ikonu dárku.

 

NÁŠ DOPRAVCE:
Výhody registrovaného zákazníka

Od 1. 6. 2016 zavádíme akční výhody, které plynou z uzavření dalších objednávek tzv. registrovaným zákazníkem. Tento registrovaný zákazník při uzavření další objednávky v hodnotě nad 3.000,- Kč obdrží vždy navíc nějaký dárek zdarma, který bude přímo úměrný výši nově uzavřené objednávky. Může se jednat např. o pouzdro na mobilní telefon či tablet, tvrzené sklo, sluchátka, některá multimédia, ale také např. databanku či paměťovou kartu. Je třeba, aby takto registrovaný zákazník v poznámce uvedl, že chce uplatnit výše uvedenou výhodu.  Alternativy mu budou vždy písemně navrženy ze strany prodávajícího a zákazník poté provede výběr, který potvrdí zaslaným e-mailem.

Registraci i následné přihlášení provedete v ikoně, která se nachází v pravé horní polovině hlavní části webu, po levé straně ikony nákupního košíku.

Je třeba připomenout, že výše uvedené výhody registrovaného zákazníka vyplývají až po uzavření následných objednávek, tuto výhodu však nelze uplatňovat na zboží, u kterého je již v dané chvíli navíc nějaký akční výrobek zdarma přidán.